Проектування приміщень з металоконструкцій

    

Якісний проект — це запорука надійності будівлі, оптимальних конструкторських рішень, оптимальної витрати матеріалів, а відповідно і вартості будівництва.

Переваги проектування приміщень з металоконструкцій від ТОВ «СТАЛЬБУДМОНТАЖ» полягають в наступному:

 1. До проектування виробничих та адміністративно-побутових приміщень залучаються кращі архітектори-проектувальники та інженери-конструктори.
 2. Під час проектування ми, керуючись державними будівельними нормами та правилами, враховуємо вітрове та снігове навантаження, сейсмічність та багато інших параметрів для регіону, в якому буде будуватись ангар.
 3. На етапі проектування враховуються побажання замовника відносно воріт, дверей, вікон, дизайну фасадів та ін.
 4. При проектуванні овочесховищ та фруктосховищ враховуємо технологію зберігання культур, об´єм камер для зберігання, мікроклімат (температуру, вологість). На основі отриманих даних розраховуємо товщину сендвіч-панелей.
 5. Всі креслення розробляються сучасними комп’ютерними програмами, а це дозволяє виготовляти деталі металокаркасу з максимальною точністю, що в свою чергу значно пришвидшує та здешевлює монтаж металоконструкцій.

Досвідчені фахівці у встановлений термін виконають для вас проектування швидкомонтованих будівель будь-якої складності.

 

Замовити проектування ви можете для будівель найрізноманітнішого призначення: адміністративно-побутові та виробничі будівлі, торгівельні комплекси, ангари, будинки модульного типу, складські приміщення, логістичні центри, холодильні камери, тваринницькі фермі, зерно- та овочесховища, автосервіси, навіси для АЗС, сушки для деревообробних підприємств тощо.

Замовивши в нас проектування приміщень з металоконструкцій , ви отримаєте:

 • оперативну та професійну розробку робочої проектної документації;
 • комплексний супровід висококваліфікованих проектувальників;
 • бажаний результат з урахуванням всіх побажань та чинних норм.

 

Проект швидкомонтованої будівлі з металоконструкцій обов’язково має містити розділи КМ і КМД. Ці розділи потрібні для виготовлення конструкцій та їх правильного монтажу на будівельному майданчику.

 

Нас розробкою робочих креслень металоконструкцій займаються фахівці найвищого рівня. Це дозволяє нам гарантувати замовнику:

 • максимально високу якість креслень;
 • оптимальні терміни будівництва;
 • абсолютну точність всіх параметрів;
 • зменшення витрат на будівельні роботи;
 • оптимальні конструкторські рішення, що суттєво впливає на металоємність конструкції, а відповідно і вартість будівлі.